+420 776 131 807

O nás

Před už více jak deseti lety. V roce 2009 jsme koupili obří stavbu rodinného domu, který původně sloužil jako hospoda pro místní obyvatelstvo a zároveň i jako sál pro obecní slavnosti a koncerty českých kapel pod názvem U Wyzyjaka. To vše ale nestačilo k zaplacení samotného provozu. Stavba byla letitá, teplo unikalo všemi směry. Lidé ztráceli zájem o hudební koncerty. Tak jsme se kolem roku 2016 rozhodli, že sál rozpůlíme na menší hospodu a 4 přízemní pokoje, včetně dalších dvou pokojů pro rodinu.

Z počátku nám pomáhalo celoroční ubytování stavařů tehdy ještě nedokončené dálnice. Avšak roku 2018 nás napadl bláznivý plán přistavit nové nadzemní podlaží. Jehož konstrukce se táhla až do června 2020 do dnešní podoby. Celé vlastníma rukama a svépomocí. Dnes se můžete těšit 8 pokojů po 17 m2 - 20 m2, s vlastní koupelnou i sprchou. Krásné hospůdky s dvěma terasami. Obří zahrady s vlastním kamerou hlídaným parkovištěm. A v plánu je na podzim 2020 přistavit saunu a dřevem ohřevnou káď pro prodloužení ubytovací sezóny. U nás se vždy vaří čerstvě a vždy se můžete těšit na skvělé pivko či kávu. Celá rodina miluje dobré jídlo a dobré pití, proto dbáme na nejlepší výsledek. Oblast je ideálním místem pro sportovce, hlavně kolaře. Ale místo si tu najdou i milovníci památek a krajiny, zamilované páry i jednotlivci na cestách. Pokud jde přímo o Bošilec.

Za návštěvu určitě stojí slavný Bošilecký Mostek z lidové písně, či bošilecká kazatelna ve tvaru velrybí hlavy. Takovou ve světě najdete už pouze někde v Brazílii. Doufám, že se Vám u nás bude líbit a že si odnesete příjemný zážitek

Co u nás naleznete

Káva od baristů

Značkové i lokální destiláty

Čerstvě navařeno

Čisté výčepní trubky

Dětské hřiště

Platba kartou

Wifi zdarma

Bydlení v přirodě